Elektryczna formuła wchodzi w swój trzeci sezon

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna formuła wchodzi w swój trzeci sezon
Trzeci sezon elektrycznej formuły rozpoczęty. W Hong Kongu do pierwszej rywalizacji ustawiło się na linii startowej 20 kierowców z 10 zespołów. W tym roku do pokonania będzie 12 tras, o 2 więcej niż w poprzednim sezonie. Pierwsza wygrany przypadła szwajcarskiemu kierowcy zespołu Renault e.dams Sebastien Buemi, który przy okazji broni tytułu mistrza poprzedniego sezonu. Drugie miejsce zdobył kierowca ABT Schaeffer Audi Sport Lucas di Grassi. Ostatnie miejsce przypadło zespołu dawnemu kierowcy F1 Nickowi Heidfeldowi, który teraz ściga się w barwach Mahindra Racing. Podczas wyścigu doszło także do wypadku, który przy okazji pokazał waleczność i zawziętość mechaników. Szybka naprawa oraz wymiana uszkodzonych części nie przeszkodziła w osiągnięciu dobrych wyników przez ich podopiecznych. Kolejny weekend wyścigowy odbędzie się 12 listopada w mieście Marrakesz, Maroko.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-09 19:13:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-formula-wchodzi-w-swoj-trzeci-sezon

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt