Jeszcze więcej sportu w nowym Alpine A110S

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze więcej sportu w nowym Alpine A110S
Alpine A110S to najnowsza propozycja francuskiego producenta sportowych samochodów Alpine. To już trzecia pozycja w ofercie tej marki po Alpine A110 i Alpine A110 Pure. Tak jak pozostałe dwie wersje, nowa odsłona to kwintesencja sportu. Turbodoładowana jednostka rozwija moc 292 KM, do tego dochodzi jeszcze ulepszony układ jezdny. Niska masa zaledwie 1114 kg, dodatkowo przyczynia się do poprawy sportowych właściwości francuskiego modelu.


Fot. Alpine

Kosmetyczne zmiany na nadwoziu raz jeszcze poprawiają wizualnie samochód. W nowej wersji auta nie zabrakło także wysokiej klasy materiałów. W tym włókna węglowego jak też tapicerki Dinamica, która na swój sposób podkreśla sportową duszę sportowego dwumiejscowego samochodu. Pierwsze modele Alpine A110S w salonach pojawią się w jeszcze w październiku tego roku. Klienci także mają cieszyć się swoimi modelami jeszcze przed końcem 2019.

Fot. Alpine

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-18 18:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-wiecej-sportu-w-nowym-Alpine-A110S

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt