Ultra triathlonista partnerem marki CUPRA

Rozmiar tesktu A A A
-
Ultra triathlonista partnerem marki CUPRA
Hiszpańska marka CUPRA, która do 2018 roku istniała jeszcze jako najwyższa sportowa wersja u producenta samochodów SEAT, to kwintesencja sportu, pasji i realizacji niemożliwych celów. Trudno odnaleźć takich partnerów w życiu codziennym, ale trudno nie oznacza, że to niemożliwe. W Polsce pierwszym partnerem marki CUPRA rozstał Robert Karaś. Dla osób niebiegających, dystans jednego kilometra może wydawać się jak maraton ( 42.195 km). Dla Roberta Karasia taki dystans to nawet nie rozgrzewka – ultra triathlonista, mistrz polski w Ironmenie, zwycięzca podwójnego i nawet potrójnego Ironmana ( ustanowił rekord świata ). Dystans normalnego Ironman składa się z: 3.86 km pływania, 180.2 km jazda na rowerze oraz maraton ( 42.195 km ). Polak na pokonanie potrójnego Ironamana, a więc 11,4 km pływania, 540 km jazdy na rowerze oraz 126,6 km biegania potrzebował zaledwie 30 godzin 48 minut i 57 sekund. Wynik ten był lepszy od poprzedniego ustanowionego w 2003 roku o prawie godzinę. Dla hiszpańskiej marki CUPRA partnerstwo z takim człowiekiem to podkreślenie wartości za jakimi stoi właśnie ta marka.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-30 10:17:15
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ultra-triathlonista-partnerem-marki-CUPRA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt