Audi przedstawią swoją nową wysokoprężną V6

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi przedstawią swoją nową wysokoprężną V6
Wraz z nową normą Euro 6, które będą musiały spełniać wszystkie nowe samochody dopuszczone do ruchu, producenci mocno muszą się zabrać za modernizowanie swoich jednostek. Zostało im zaledwie czas do września tego roku, aby móc dalej oferować modele z odpowiednimi jednostkami. Jedną z tych bardziej popularnych jednostek jest V6 o mocy 3.0.


8 maja zaprezentowana została nowa generacja tego silniku, który spełnia właśnie te nowe restrykcyjne warunki. Mocne ograniczenie emisji spalin, nie wpłynęło negatywnie na parametry techniczne jednostki. Wręcz przeciwnie przepracowana V6 stała się silniejsza. Jednostka będzie występować w dwóch wariantach. Słabsza z nich będzie generować moc 218 KM, mocniejsza zaś 272 KM. Nie zależnie od ilości koni mechanicznych maksymalny moment obrotowy będzie wynosić 600Nm.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-13 21:06:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-przedstawia-swoja-nowa-wysokoprezna-V6

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt