Honda Civic Type R 320 KM w dwóch litrach

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda Civic Type R 320 KM w dwóch litrach
Najbardziej sportowa odsłona japońskiego modelu Honda Civic, wersji Type R już latem pojawi się na ulicach. Kompaktowy hatchback w tej wersji posiadać będzie nie tylko sportowe elementy nadwozia i podwozia, ale także dynamiczną jednostkę napędową. Inżynierowie Hondy dzięki zastosowaniu turbosprężarek byli w stanie z dwulitrowej jednostki wyciągnąć aż 320 KM mocy. Jednak nie tylko ten parametr jest imponująca, maksymalny moment obrotowy w tym silniku to 400 Nm. Jak przystało na samochody sportowe dla profesjonalistów, nie ma miejsce na przekładnie automatyczne. Tak też jest w przypadku Honda Civic Type R, gdzie znalazła się 6 biegowa manualna przekładani. Do tego dochodzi jeszcze system dostrajające parametry samochodu to sposobu jazdy. Kierowca może wybrać sobie swój preferowany tryb i do niego dostosowywane jest tłumienie amortyzatorów, siła wspomagania w układzie kierowniczym, skok oraz kultura przeczy skrzyni biegów oraz reakcja przepustnicy. Samochód produkowany będzie w Europie, a dokładnie zw zakładach Swindow położonych w Anglii.


Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-27 14:53:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-Civic-Type-R-320-KM-w-dwoch-litrach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt