Nadchodzi nowa generacji Porsche 911 Carrera GTS

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi nowa generacji Porsche 911 Carrera GTS
Porsche wprowadzając nową generację popularnej 911 w odmianie GTS, uzupełnia lukę pomiędzy spokojniejszym S, a torową GT3. Najnowsze dziecko niemieckiego producenta dostępne będzie w dwóch odmianach nadwozi, Coupe oraz kabriolet. Zaś pod kątem napędu, samochód dostępny będzie z przekazaniem mocy na tylną oś lub na wszystkie cztery koła. Rodzina Porsche Carrera 911 liczy w sumie 12 wersji, z trzema odmiennymi mocami silników.


Fot. Porsche

Wszystkie Porsche 911 Carrera GTS wyposażone będą w napęd o mocy 430KM. Samochód może zostać zamówiony z napędem na tylną oś lub na wszystkie cztery koła. Za zarządzanie mocą posłuży automatyczna dwu sprzęgłowa sportowa przekładania PDK. Dzięki temu najnowsze dziecko producenta ze Stuttgartu, osiąga pierwsze 100km/h w 4.0s, w przypadku nadwozia kabriolet jest to wynik 4.2s.

Fot. Porsche

GTS to nie tylko lepsze osiągi, ale także wysoki standard wyposażeniowy. Odpowiednia moc aby była przekazana na ulicę jak najlepiej potrzebuje potężnych kół, w przypadku nowej 911 służą do tego opony założone na sportowych 20” felgach. Dla zapewnienia najlepszych warunków oświetlenia służy system PDLS z przyciemnionym kloszami przy bi ksenonowych reflektorach. Za niepowtarzalny i unikatowy dźwięk wydostający się z samochodu, posłuży specjalnie skonstruowany system sportowego układu wydechowego.

Wnętrze nowej 911 GTS rozpieszcza swojego właściciela. Nie tylko komfortowe skórzane siedzenia, ale także użyta Alcantera do obszycia wykończeń. Sprzedaż nowej odmiany Porsche 911 Carrera GTS rozpocznie się już w listopadzie bieżącego roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-09 21:00:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadchodzi-nowa-generacji-Porsche-911-Carrera-GTS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt