Honda CR-V w nowej odsłonie już na jesieni

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda CR-V w nowej odsłonie już na jesieni
Honda CR-V to najlepiej sprzedający się globalnie SUV. Auto cieszy się od ponad 20 lat nieprzerwanym sukcesem. Najnowsza odsłona tego modelu zawita u klientów już na jesieni tego roku. Wobec swojego poprzednika samochód stał się szerszy o 35 mm i posiada większy prześwit o 40 mm. Do tego zwiększony został rozstaw osi o 40 mm. Dodatkowo auto oferowane będzie także w 7 osobowej wersji.


Fot. Honda

Dla zwiększenia ładowności auta, schowki w drzwiach stały się jeszcze bardziej przestronne. Nowa Honda CR-V wyposażona zostanie w najnowsze rozwiązania multimedialne. Samochód oferowany będzie także w wersji z otwieranym na gest bagażnikiem. Na sam start sprzedaży auta przygotowany został silnik benzynowy VTEC TURBO o pojemności 1,5l. Na początku 2019 roku auto oferowane będzie także w wersji z napędem hybrydowym. Ta wersja silnikowa oferowana będzie tylko z pięcioosobową wersja auta.

Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-06-02 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-CR-V-w-nowej-odslonie-juz-na-jesieni

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt