Hyundai Kona, nowy miejski SUV koreańskiej marki

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai Kona, nowy miejski SUV koreańskiej marki
Już za niedługo w ofercie koreańskiego producenta pojawi się nowy SUV. Hyundai Kona będzie zapełniał lukę w segmencie B, dzięki czemu marka będzie miała swojego przedstawiciela na każdym znaczącym aktualnie rynku nowych samochodów. Auto ma się wyróżniać świeżym designem jak też pozostać wierna linii korzystając charakterystycznych elementów. Znanych od większych i starszych braci wyżej zawieszonych modeli tego producenta. Nowy model jest częścią planu zdobycia pierwszego miejsca wśród azjatyckich firm w Europie. Do 2021 roku Hyundai planuje pokazać 30 nowych samochodów, które mają ten cel spełnić. Premierę auta możemy się spodziewać na zbliżających się targach w Nowym Yorku, które rozpoczną się już 14 kwietnia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-03 20:56:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-Kona--nowy-miejski-SUV-koreanskiej-marki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt