Hyundai i30 w komplecie

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai i30 w komplecie
Wraz z premierą na Targach 3-drzwiowej wersji modelu, Hyundai i30 będzie miała kompletną ofertę i stanie się pełnoprawnym członkiem grona Combi i 5-drzwiowych hatchbacków. Tak jak brat bliźniaczy (Kia proceed ), i30 w wersji 3 drzwiowej otrzymał lekko zmienioną, bardziej sportową stylizację. Ma to przyciągnąć nowych klientów, którzy dotąd omijali koreańskiego producenta.


Pod względem technicznym, jak i wyposażeniowym, samochód nie odbiega od reszty swojej rodziny. Jego jedynym wyznacznikiem są dłuższe przednie drzwi i przebudowana dolna część zderzaka, z umieszczonymi horyzontalnie lampami przeciwmgielnymi. Dzięki temu cała konstrukcja prezentuje się bardziej sportowo.

Tak jak inne modele z gamy i30, samochód dostępny jest w 6 wersjach silnikowych, zarównoze skrzyniami 6 biegowymi manualnymi, jak też automatycznymi. Nowy i30, podobnie jak inne modele Hyundaia, objęty jest 5-letnią gwarancją.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-19 20:36:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-i30-w-komplecie-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt