Rekordowa sprzedaż nowego Nissan e-NV200 w Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Rekordowa sprzedaż nowego Nissan e-NV200 w Europie
Najnowsza wersja japońskiego elektrycznego modelu transportowego Nissan e-NV200 zadebiutował na rynku w lutym 2018 roku. Od tego czasu zamówionych zostało rekordowych 10 000 egzemplarzy ekologicznego auta w samej Europie. Samochód dysponuje w aktualnej generacji 40 kWh baterią, która zapewnia nawet do 301 km na jednym naładowaniu jazdy po mieście. W trybie mieszanym auto może pokonać do 201 km. Wynik ten jest o 60% lepszy niż ten w modelu Nissan e-NV200 poprzedniej generacji. Przestrzeń ładunkowa jest w stanie pomieścić nawet do 4,2 m³, a ładowność wynosi 742 kg. W Europie najwięcej elektrycznych furgonów Nissan e-NV200 sprzedaje się w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Holandii, we Włoszech i w Polsce. Największymi klientami flotowymi, którzy korzystają z elektrycznych Nissan e-NV200 to DHL, Chronopost oraz wypożyczalnie samochodów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-18 17:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rekordowa-sprzedaz-nowego-Nissan-e-NV200-w-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt