Fiat 500 w abonamencie już od 765 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat 500 w abonamencie już od 765 zł
Fiat to kolejny producent samochodów, który udostępnił użyczanie samochodu w prostej opłacie abonamentowej. Niestety oferta dotyczyć będzie na razie wyłącznie modele 500, 500L i 500X. Samochód będzie można wybrać na okres 11 lub 23 miesięcy. W zależności od wybranej opcji klient samochodu będzie mógł pokonać 12 000 lub 25 000 km. W całym okresie finansowania użytkownik nie musi się martwić ani przeglądami, wymianami opon a nawet opłatą za ubezpieczenie, wszystko to wliczone jest już w opłacie abonamentowej. Wszystko to bez dodatkowej opłaty wstępnej. Co ważniejsze nowy abonament oferowany jest zarówno klientom biznesowym jak też prywatnym na tych samych warunkach, za wyjątkiem wysokości końcowej opłaty. Po tym okresie klient może albo wymienić samochód na nowy, odkupić lub zwrócić używane auto.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-05 17:52:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-500-w-abonamencie-juz-od-765-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt