Mały niemiecki SUV wzbogaca się o nową jednostkę napędową

Rozmiar tesktu A A A
-
Mały niemiecki SUV wzbogaca się o nową jednostkę napędową
Opel po chudych latach zaczyna radzić sobie coraz lepiej. Powodem tego trendu są nowe modele, które w przeciągu ostatnich lat dokonały ewolucji designu oraz nowych rozwiązań technologicznych. Jednym z tych samochodów, który bezpośrednio przyczynia się do lepszej sprzedaży globalnej to Mokka. Nie duży miejski SUV, zachwyca nie tylko swoja formą, zwinnością, ale także dużym wnętrzem. O sukcesie samochodu zdecydowało dotychczas prawie 400 tyś nabywców. Teraz samochód otrzyma dwa kolejne argumenty, przemawiające za nim.


Fot. Opel

Pod maską Opla Mokka znajdzie się nowa jednostka wysokoprężna. Niemiecki producent jednak nie idzie w walkę z mocą, a poziomem hałasu. Jednym z największych minusów silników napędzanych dieslem to hałas, który z nich się wydobywa. Nowa jednostka o mocy 110KM , ma ten problem zniwelować. Dzięki licznym rozwiązaniom udało się poprawić kulturę pracy tego silnika. Zarządzana jednostka będzie poprzez 6 biegową manualną skrzynię. Średnie spalanie tego silnika ma wynosić od 4,1l do 4,3l.

Fot. Opel

Druga nowość w Oplu Mokka to system OnStar. Dzięki temu będzie to kolejny model w ofercie niemieckiego producenta, w którym dostępny będzie to rozwiązanie. Nowy system przyczyni się bezpośrednio na bezpieczeństwo, oprócz takich rozwiązań jak automatyczne reagowanie na zderzenie. System w razie wypadku automatycznie powiadomi odpowiednie służby, tak aby nie tracić zbędnego czasu. Dodatkowo OnStar pozwala zrobić z samochodu bezprzewodowy router WiFi dzięki wbudowanemu punku dostępowego, który działa w technologi 4G/LTE. System ten będzie standardem w wersji Cosmo, opcjonalnie dostępny będzie w wersji Enjoy. System od zakupu jest bezpłatny przez pierwsze 12 miesięcy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-11 17:42:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Maly-niemiecki-SUV-wzbogaca-sie-o-nowa-jednostke-napedowa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt