Volkswagen Arteon wchodzi do sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Arteon wchodzi do sprzedaży
W salonach niemieckiego producenta pojawi się niebawem nowy model. Będzie nim Volkswagen Arteon, który zaprezentowany zostanie polskiej szerokiej publiczności już 6 kwietnia podczas targów samochodowych w Poznaniu. Wtedy też poznamy pełny cennik oraz rozpocznie się proces zamawiania samochodu. Model ten ma być nowym krokiem milowym w historii niemieckiej marki. Tak też zaraz po premierze będzie można zamawiać auto bezpośrednio poprzez internet.


Fot. Volkswagen

Volkswagen Arteon zostanie najwyżej pozycjonowanym modelem w Europie i na wielu innych światowych rynkach. Samochód wyróżnia się na tle konkurencji charakterystyczną dla Volkswagen dokładnością w detalach. Nowoczesne nadwozie w stylu Gran Turismo zapowiada sportowe możliwości modelu. Najmocniejsza jednostka, która znajdzie się w tym modelu jak na razie to 280 konny silnik benzynowy. Samochód oferowany będzie także z bardziej ekologicznymi jednostkami tak jak z najnowszym silnikiem benzynowym 1.5l TSI Evo o mocy 150 KM.

Fot. Volkswagen

Model ten będzie także najbardziej ekonomicznym samochodem w ofercie Volkswagena. Pełne przeglądy w Volkswagen Arteon będzie trzeba wykonywać tylko co 60 000 km, a jedynie raz na 30 000 samochód będzie wymagał zmiany oleju. Oprócz nowości prosto z Genewy na stoisku Volkswagena zobaczymy całą gamę modeli z rodziny Golf w tym najbardziej sportowego przedstawiciela Volkswagen Golf R o mocy 310 KM.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-02 07:34:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Arteon-wchodzi-do-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt