Cadillac przygotowany na Targi w Paryżu

Rozmiar tesktu A A A
-
Cadillac przygotowany na Targi w Paryżu
Mimo, że u nas nie można już bezpośrednio zakupić Cadillaca, marka nadal jest dostępna w Europie i ma się w miarę dobrze. Marka, która produkuje luksusowe samochody od 1902 roku, na Targi w Paryżu nie przyjechała z pustymi rękoma.


ATS to najnowsze dziecko amerykańskiego producenta. Wyposażony w zaledwie 2-litrowy silnik, osiąga moc 276KM, co przekłada się na 5,9 sekundy do setki. Cała moc silnika przekładana jest na oś tylną. Kompaktowy sedan ma otworzyć nowe rynki zbytu dla Cadillaka i umocnić jego pozycję.

Kolejną premierą będzie nowy silnik w kompaktowym SUVie - SRX. Pod maską znajdzie się V6 o pojemności 3 litrów i mocy 306 KM. Ponadto w modelu pojawi się nowy, innowacyjny CUE infotainments system.

Najlepiej sprzedający się z Cadillaków także otrzyma nowy silnik. Będzie nim jednostka 564 konna. Zatem CTV-S stanie się samochodem seryjnym o największej pojemności silnika. Model występuje w wariantach: Tradycyjny sedan, Combi SportWagon i Coupe.

Jako że duże samochody najczęściej również dużo palą, Cadillac przygotował lekarstwo także na to. Największy z samochodów amerykańskiego producenta, model Escalade, otrzymał technologie hybrydową. Przekłada się to bezpośrednio na redukcję spalania w mieście o 33%.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-13 15:50:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cadillac-przygotowany-na-Targi-w-Paryzu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt