Premiera nowej Toyoty Camry podczas targów w Moskwie

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera nowej Toyoty Camry podczas targów w Moskwie
Model Camry to model japońskiego producenta produkowany już od 26 latach. Produkowany jest w 10 krajach, a sprzedawany w ponad 80 i ponad 16 miliony sprzedanych egzemplarzy. Teraz nadszedł czas na face lifting tego modelu. Lokalizacja podczas targów w Moskwie nie jest przypadkowa. Pierwsza to zapewne ta, że Rosja to jednym z nielicznych Europejskich krajów gdzie ten samochód jest dostępny w sprzedaży bezpośredniej.


Model Camry to potęga na rosyjskim rynku w segmencie sedanów segmentu D/E, gdzie posiada on udział sięgający 26%. Samochód jest także produkowany w Rosji w Sankt Petersburskiej fabryce. CO do dokładnych danych samochodu Toyota nie podaje żadnych szczegółowych danych, oprócz jednego zdjęcia skupiające się na reflektory samochodu.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-21 21:42:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-nowej-Toyoty-Camry-podczas-targow-w-Moskwie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt