Skoda Superb po raz pierwszy w wersji Scout

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Superb po raz pierwszy w wersji Scout
Wersja Scout w samochodach czeskiej marki Skoda oznacza możliwość poruszania się poza utwardzoną drogą dzięki wyższemu zawieszeniu oraz ochronie podwozia i dolnej części nadwozia. Dotychczas tej odmiany w modelu Skoda Superb nie można było zakupić. Wraz z premierą nowej odsłony modelu podczas Mistrzostw Świata w Hokeju w Bratysławie, model Skoda Superb będzie oferowany także w odmianie Scout. To już druga tak duża nowość w tym modelu zaraz po elektryzacji modelu dzięki układu napędowemu typu PHEV w wersji Skoda Superb iV. W przeciwieństwie do tradycyjnie zawieszonej wersji modelu, auto w wersji Scout posiada aż o 15mm większy prześwit. Dodatkowo pojazd otrzymał tryb jazdy Off-road. Skoda Super Scout oferowany będzie już na sam start z bogatszym standardowym wyposażeniem. Tak też Skoda Superb Scout oferowana będzie z dużymi 18 calowymi felgami. Tak jak w pozostałych modelach czeskiego producenta, wersja Scout to gwarancja mocy. Dlatego też samochód oferowany będzie wyłącznie z najmocniejszymi jednostkami. W przypadku Skoda Superb są to wysokoprężny silnik 2.0 TDI o mocy 190 KM z maksymalnym momentem obrotowym 400 Nm lub benzynowa jednostka 2.0 TSI o mocy 272 KM i 350 Nm. Obie wersja silnikowe występują wyłącznie w połączeniu z 7 biegową automatyczną przekładnią DSG, jak też z systemem Start/Stop.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-03 16:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Superb-po-raz-pierwszy-w-wersji-Scout

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt