Nowy model czeskiego producenta na dniach

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy model czeskiego producenta na dniach
Czeski producent samochodów Skoda, w niedalekiej przyszłości wprowadzi nowy model w segmencie SUV. Auto jak na razie przewidziane zostało na rynek Chiński. Auto będzie już trzecim SUVem obok Skoda Karoq oraz Skoda Kodiaq. Pełną produkcyjną wersję samochodu poznamy już podczas targów samochodowych w Pekinie, które rozpoczną się już 25 kwietnia i potrwają do 4 maja. Wizualizacja nowego modelu wskazuje jeszcze bardziej wyraźne linie prowadzenie niż miało to miejsce w ostatnim koncepcyjnym modelu.


Fot. Skoda

Samochód najprawdopodobniej będzie zbliżony wymiarami do Skody Fabia, a więc idealny pojazd do miasta. Tak więc nowy SUV czeskiej marki Skoda będzie idealnym odpowiednikiem Volkswagen T-Roc oraz Seat Arona. Wybór miejsca premiery nie jest przypadkowy. Po pierwszym kwartale 2018 roku, Skoda posiada prawie trzydziestoprocentowy udział w segmencie SUV, w tym jednym z największych rynków samochodowych na świecie. W 2017 Skoda dostarczyła do Chin 325 000 samochodów co stanowi niemalże 25% całkowitej sprzedaż tej marki w poprzednim roku.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-23 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-model-czeskiego-producenta-na-dniach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt