Wyprzedaż wszech czasów w Chevrolet nawet do 35 tyś taniej

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyprzedaż wszech czasów w Chevrolet nawet do 35 tyś taniej
Początek roku to eldorado dla wielu osób szukających prawdziwych tanich ofert. W przypadku Amerykańskiego producenta, nie tylko będzie można skorzystać z rewelacyjnych niskich cen, ale dodatkowo z bardzo korzystnych ofert finansowania. Dostępne są zarówno małe miejskie Sparki, jak też ekskluzywne limuzyny Malibu.


Fot. Chevrolet

Najwięcej będzie można zaoszczędzić wybierając największe samochody z oferty Chevroleta, tak też decydując się na limuzynę segmentu D model Malibu oszczędność wynosi aż 35 tyś zł, w drugim co do wielkości pojeździe Captivie ten rabat opiewa na wysokości 22 tyś zł.

Fot. Chevrolet

Decydując się na ofertę rodzinnych samochodów liczyć można na rabat 10 tyś zł na model Orlando, samochód który i tak w cenie bez obniżki nie ma sobie równego na polskim rynku. Taka sama obniżka, dotyczy także drugi familijny model Cruze. Najnowsze dziecko z rodziny Amerykańskiego producenta model Trax otrzymać będzie można z rabatem wynoszącym 8 tyś zł. Cena miejskiego Aveo obniżona została o 6 tyś zł, zaś Sparka 4 tyś zł.

Fot. Chevrolet

Wraz z bardzo niskimi cenami za fabrycznie nowe samochody z wyposażeniem odpowiadającemu 2014 rok, do wyboru mamy także atrakcyjne finansowanie. Wszystkie kredyty są z oprocentowaniem 0%, zaś do wyboru mamy opcję 50/50, 3x33% oraz 4x25%.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-01-12 21:58:11
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyprzedaz-wszech-czasow-w-Chevrolet-nawet-do-35-tys-taniej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt