BMW M2 Competition z nowymi akcesoriami

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW M2 Competition z nowymi akcesoriami
Wyposażony w silnik z modelu BMW M4, BMW M2 Competition to prawdziwie sportowy okaz w ofercie niemieckiego producenta. Jednostka V6 dysponując mocą 410 KM, pozwala osiągnąć 100 km/h w zaledwie 4,4 sekundy ( 4,2 sekundy z dwusprzęgłową przekładnią ). Te rewelacyjne będzie można teraz jeszcze poprawić dzięki nowym specjalnie przewidzianym akcesoriom dla BMW M2 Competition. W opcji znajdzie się między innymi bazujące na M Sport zawieszenie, które zostało obniżone o kolejne 20 mm. Do tego dochodzi jeszcze wielostopniowa regulacji pozwalająca dostosować twardość oraz inne właściwości. Do tego dochodzą jeszcze nowe mocniejsze zaciski hamulcowe, które umieszczone zostały za nowymi 19 calowymi felgami we wzorze 763M. Nowe obręczą kół obniżają całkowitą masę samochodu o 3,2 kg. Auto może został ponadto wyposażone opcjonalnie w opony Michelin Pilot Sport Cup 2. Kolejne elementy wyposażenia pozwalają nie tylko poprawić wizualnie sportową stylistykę samochodów, ale także zaoszczędzić dodatkowe kilogramy. Elementy te wykonane zostały z karbonu. W przypadku dachu klient może obniżyć całkowitą masę samochodu o 5 kg, wymiana klapy od bagażnika obniża wagę o kolejne 6 kg. Właściciele BMW M2 Competition będą mogli nie tylko zadbać o lepszy wygląd ale także lepszą akustykę auta. Do dyspozycji klienci będą mieli nowy układ wydechowy, który zadba o jeszcze lepszą akustykę silnika i dodatkowo pozwolą zaoszczędzić aż 8 kg na całkowitej wadze samochodu.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-06 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-M2-Competition-z-nowymi-akcesoriami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt