Limitowana seria Porsche Panamery, Exclusive Series

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana seria Porsche Panamery, Exclusive Series
Najnowsza odsłona ekskluzywnego i luksusowego modelu niemieckiej marki nastąpi podczas targów w Los Angeles. Wystawa motoryzacyjna w słonecznym stanie kalifornia odbędzie się od 21 do 30 listopada i będzie to zarazem ostatnia dużą imprezę tego typu w tym roku. Na stoisku Porsche będzie można zobaczyć najnowszą limitowaną serię. Samochód bazuje na wersji Panamera Turbo S Executive, z której otrzymał między innymi silnik o mocy 570KM.


Fot. Porsche

Trudno znaleźć w samochodach niemieckiego producenta, element który nadawał by się na poprawienie. Jednak dążenie do perfekcji pociąga za sobą zawsze modyfikacje. W przypadku nowej odsłony Panamery zatroszczono się głównie o pasażerów z tyłu samochodu. Zmodyfikowane nadwozie, które zyskało na dłuższym rozstawie osi, pozwoliło na zwiększenie przestrzeni w tylnej części samochodu.

Fot. Porsche

Panamera w swojej limitowanej edycji będzie pierwszym samochodem producenta ze Stuttgartu, w którym znajdzie się dwukolorowe gradientowe lakierowanie nadwozia. Czarny dół nadwozia przechodzić będzie powoli w intensywny ciemny brązowy odcień. Za unikatowość każdego ze 100 wyprodukowanych modeli, na pewno będzie przemawiać fakt, że każdy pojedynczy samochód polakierowany zostanie ręcznie. Dla podkreślenia tonacji, zarówno 20" felgi jak też układ wydechowy będzie wykonany w czarnym kolorze.

Fot. Porsche

Brązowe odcienie to w ostatnich latach bardzo popularny odcień. Porsche nie tylko wykorzystało go na nadwoziu, ale także wewnątrz samochodu. Wszystkie siedzenia, jak też dolne partie wnętrze obszyte zostały w ręcznie wycinanej miękkiej skórze odcienia orzechowego. Dla zapewnienia najwyższej jakości komfortu, siedzenia zostały perforowane. Przewodni motyw gradientu odnaleźć można także wewnątrz samochodu, gdzie drewniane elementy przechodzą w czarne fortepianowe elementy.

Fot. Porsche

Wraz z premierą nowego Porsche Panamera Exclusive Series, niemiecka marka zaprezentuje swój nowy opracowany system multimedialny. Jego główna nowością to system składający się z dodatkowych dwóch 10,1” dotykowych ekranów. Każdy posiada nie tylko własny zintegrowany odtwarzać DVD, ale także kamerkę. Za bezproblemowe odbieranie głosu służą bezprzewodowe słuchawki.

Samochód Porsche Panamera Exclusive Series, dostępna będzie także w Polsce. Będzie ją można zamawiać w jednym z 4 centrów producenta. Warto zaznaczyć, że model będzie dostępny wyłącznie z kierownicą po lewej stronie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-11-03 23:42:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-seria-Porsche-Panamery--Exclusive-Series

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt