Volvo na zawołanie - przez 3 lata za darmo

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo na zawołanie - przez 3 lata za darmo
Volvo on Call system, który nie tylko zadba o dodatkowe bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowników samochodów szwedzkiego producenta premium. System ma pozwolić Polskim użytkownikom Volvo na stały dostęp do samochodu, nawet nie będą w nim. Dzięki nowej usłudze, która ruszy 6 lutego będzie można włączyć zdalnie silnik i nagrzać samochód, sprawdzić czy samochód jest zamknięty lub też w przypadku zgubienia samochodu na parkingu w jego lokalizacji.


Fot. Volvo

Kolejny aspekt, którego nie mogło brakować w przypadku szwedzkiego producenta, to automatyczny system wzywania pomocy w przypadku, gdy uruchomione zostaną poduszki powietrzne. Dzięki temu odpowiednie służby zostaną powiadomione od razu po zdarzeniu, bez zbędnej kolejni oczekiwania na odebranie telefonu przez operatora. Instalacja odpowiednich urządzeń będzie wynosić 4129 zł. W tej cenie klient otrzymuje dostęp do usługi na okres 3 lat. Potem każdy kolejny rok będzie kosztować 500 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-02 17:22:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-na-zawolanie-przez-3-lata-za-darmo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt