Opel Astra z nowym dodatkiem na długie podróże

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Astra z nowym dodatkiem na długie podróże
Opel wprowadza do swojego modelu Astra nową generację tempomatów. Adaptacyjny tempomat na bieżący mierzy odległość do kolejnego samochodu i dostosowuje swoją prędkość tak aby zawsze znajdować się w bezpiecznej odległości. Rozwiązanie to działa w zakresie prędkości od 30 do 180 km/h. Dostępne będzie wyłącznie w modelach, które wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów w kombinacji z tymi jednostkami: 1.4 ECOTEC 150 KM, 1.6 ECOTEC 200 KM i 1.6 CDTI 136 KM. Kierowca może na bieżąco ustawiać prędkość jazdy poprzez naciskanie odpowiednich przycisków umieszczony na kierownicy bez potrzeby korzystania z pedału gazu aby osiągnąć wymaganą prędkość. Gdyby poprzedzający samochód rozpoczął ostre hamowanie i zaistnieje ryzyko kolizji. Na przedniej szybie rozpoczną się świecić ostrzegawcze czerwone diody LED, tak aby kierowca przejął ponownie sterowanie samochodem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-14 09:34:29
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Astra-z-nowym-dodatkiem-na-dlugie-podroze

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt