Lexus poszerzy swoją ofertę modelową

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus poszerzy swoją ofertę modelową
Japoński producent Lexus zarejestrował w Ameryce nowy znak towarowy LQ. Pierwsza litera w nazewnictwie japońskiej marki oznacza klasę samochodu, a literka L przeznaczona jest do flagowych modeli. Tak jak ma to miejsce w aktualnej ofercie. przypadku LS – sedan, LC – coupe oraz LX – SUV. Według opinii portalu Lexus Enthusiast, Lexus LQ może być w takim razie wyłącznie crossoverem. Tak więc będzie bazować na zaprezentowanym modelu na targach w Detroit Lexus LF-1 Limitless. Wersję uliczną nowego crossovera zobaczymy prawdopodobnie dopiero w 2021 roku. Być może model Lexus LQ będzie przy okazji pierwszym w pełni elektrycznym modelem japońskiego producenta. Koncepcyjny model Lexus LF-1 Limitless taką opcję na swoim wyposażeniu posiadał.


Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-22 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-poszerzy-swoja-oferte-modelowa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt