Sportowy Golf z premierą na zlocie

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowy Golf z premierą na zlocie
Volkswagen z okazji 40 lecia serii GTI, zaprezentował jego nowego przedstawiciela. Premiera odbyła się w raczej niecodziennym miejsc. Na zlocie miłośników grupy Volkswagena nad jeziorem Wörthersee. Golf GTI Clubsport wyposażony został w turbodoładowaną jednostkę, której moc osiąga 265 koni mechanicznych. Stanowi to o 35% lepszy wynik wobec GTI Performance. Gdyby tego było mało, samochód posiada dodatkowo funkcje boost, która zwiększa osiągi tego najmocniejszego seryjnie produkowanego Golfa w historii o 10%.


Fot. Volkswagen

Samochód wejdzie do produkcji na początku następnego roku. Oprócz nowej mocnej jednostki, Golf GTI Clubsport. Otrzymał także lekki lifting nadwozia. Składa się on głównie z nowych elementów sportowych, takich jak dyfuzor czy też spoiler. Mają one poprawić wartości aerodynamiczne samochodu. Co za tym idzie zapewnić najlepsze z możliwych osiągów oraz właściwości jezdnych samochodu. Dzięki temu, samochód może bez większych problemów stawać i konkurować z samochodami, przeznaczonymi wyłącznie do startów w wyścigach.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-16 21:57:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowy-Golf-z-premiera-na-zlocie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt