Nowe BMW X6 już w listopadzie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe BMW X6 już w listopadzie
Trzecia generacja pierwszego przedstawiciela samochodów segmentu SAC ( Sport Activity Coupe ), BMW X6 zadebiutuje na rynku w listopadzie tego roku. Nowa odsłona modelu charakteryzuje się czystym bardziej ekskluzywnym designem. Tak jak poprzednia generacja tak też trzecia produkowana będzie w Stanach Zjednoczonych w zakładach Spartanburg. Auto może poszczycić się nieco większymi wymiarami niż odchodzący model. Auto jest dłuższe o 2.6cm ( 4.935 m ) i szersze o 1,5 cm ( 2.004m ). Rozstaw osi powiększył się do 2.975m długości co jest wartością większą o 4.2cm.


Fot. BMW

Tak jak wszystkie nowe modele BMW, tak też BMW X6 otrzymał nowe większe charakterystyczne nerkowe wloty powietrza, które po zewnętrznej krawędzi stykają się z kloszami od reflektorów. Auto standardowo wyposażone będzie w 19 calowe felgi, które za dopłatą będzie można wymienić na większe nawet do 22 cali. Model w wersjach BMW X6 M50i i BMW X6 M50d wyposażony będzie standardowo w 21 cale felgi. Tak jak nadwozie tak też wnętrze nowego BMW X6 prezentuje się jeszcze bardziej ekskluzywnie, wpływ na to mają nie tylko użyte materiały, ale także nowe elementy.

Fot. BMW

Za odpowiedni nastrój dźwiękowy w aucie odpowiedzialne będzie nagłośnienie surround Browers & Willkins Diamond+ 3D. Za zapach system Ambiente Air, a wizualizację okno dachowe Sky Lounge. Debiut modelu nastąpi z opcją czterech mocnych jednostek. BMW X6 xDrive40i dysponować będzie mocą 340 KM ( 250kW ). Kolejny mocniejszy silnik benzynowy BMW M50i oferuje moc 530 KM ( 390 kW ). Wysokoprężną ofertę otwiera BMW xDrive30d o mocy 265KM ( 195 kW ). Kolejna jednostka to BMW M50d, która oferuje moc 400 KM ( 294 kW ).

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-18 10:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-BMW-X6-juz-w-listopadzie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt