Rekordowa sprzedaż niemieckiego producenta Audi

Rozmiar tesktu A A A
-
Rekordowa sprzedaż niemieckiego producenta Audi
Niemiecki producent premium Audi, może pochwalić się kolejnymi bardzo dobrymi liczbami sprzedażowymi. W pierwszym kwartale 2018 roku, klienci zamówili rekordową liczbę 463 800 samochodów. Co stanowi wzrost o 9,8 procent wobec analogicznego okresu sprzed roku. Największy skok sprzedaży niemiecki producent zaliczył w Chinach gdzie sprzedaż wzrosła aż o 41,9%. W samym tylko marcu niemiecki producent dostarczył do klientów 183 750 samochodów co stanowi wzrost o 6% wobec analogicznego okresu. W samej Polsce gdzie Audi dostarczyło aż 2094 samochodów co stanowi wzrost o 32,53% wobec analogicznego okresu sprzed roku. W pierwszym kwartale w Polsce, Audi może pochwalić się wzrostem sprzedaży o 42,23% wobec analogicznego okresu sprzed roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-22 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rekordowa-sprzedaz-niemieckiego-producenta-Audi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt