Opel Grandland X nowy niemiecki SUV za 94 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Grandland X nowy niemiecki SUV za 94 900 zł
Najnowszy wyżej zawieszony model niemieckiego producenta Opel, oznaczany jako Grandland X. Oferowany będzie na polskim rynku w cenie od 94 900 zł. Oficjalna premiera samochodu nastąpi za miesiąc podczas targów IAA we Frankfurcie. Nowe Auto Opla wyróżnia dynamiczne sportowe nadwozie, oraz przestronne wnętrze. Auto mierzy 4,48m długości, a rozstaw osi wynosi 2.675m. Pojemność bagażnika wynosi 514 litrów, które w prosty i szybki sposób można powiększyć nawet do 1652 litrów.


Fot. Opel

Opel Grandland X już w wersji podstawowej będzie bardzo bogato wyposażony. Na pokładzie auta znajdzie się między innymi system multimedialny z radioodtwarzaczem R4.0. System ponadto posiada bezprzewodową łączność poprzez Bluetooth. Do tego klimatyzacja oprócz filtra pyłek wyposażona będzie w filtr zapachów. Do tego dochodzi jeszcze system Opel OnStar, który znajduje się już w cenie od podstawowej wersji tego modelu. Nie zabraknie także systemu kamer 360 stopni, pozwalający na proste nawigowanie nawet w najbardziej ciasnych uliczkach.

Fot. Opel

Najnowszego Opla wyposażyć będzie można ponadto w zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa aktywnego. Oprócz samodzielnego hamowanie w przypadku wykrycia przeszkody. Samochód będzie w stanie poinformować kierowcę o innym uczestniku ruchu w martwym polu, czy też dostosować prędkość do poprzedzającego samochodu. Dla osób, które lubią przestrzeń ucieszy fakt dachu panoramicznego.

Fot. Opel

Oferta jednostek na sam start będzie bardzo mocno okrojona. Klienci, którzy będą chcieli wybrać silnik benzynowy do wyboru będą miały wyłącznie jeden silnik. Turbodoładowana jednostka oferować będzie moc 120 KM przy 1.2l pojemności. Wybór silników wysokoprężnych także ograniczony został do jednej 1.6 litrowej o mocy 120 KM. Dobra wiadomość w przyszłości oferta ma zostać poszerzona o wyłącznie mocniejsze jednostki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-14 17:52:28
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Grandland-X-nowy-niemiecki-SUV-za-94-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt