Skoda z więcej niż jedną premierą w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda z więcej niż jedną premierą w Genewie
Podczas targów w Genewie najważniejszym modelem w nowej ofercie będzie Skoda Superb, samochód odbył swoją premierę światową w Pradze dwa tygodnie temu, teraz zaprezentowany zostanie szerokiej publiczności. Jednak na tym modelu nie pozostanie, jako dodatkowe atrakcje na stanowisku czeskiego producenta posłużą między innymi Skoda Octavia RS, Fabia w odsłonie Monte Carlo oraz specjalna urodzinowa edycja.


Fot. Skoda

Skoda Superb, która po raz pierwszy ujrzy światło dzienne na dużych targach, stanowi aktualnie prym technologiczny i stylistyczny czeskiej marki. Najnowsza konstrukcja bazuje na ramie Volkswagena MQB. Samochód Skoda Superb do sprzedaży trafi w połowie 2015 roku.

Fot. Skoda

Swój debiut podczas targów będzie miała także inna ciekawa pozycja w ofercie Skody, model Octavia w odsłonie RS. Samochód zaprezentuje się bardziej sportowym nadwoziu, z dodatkami, które nie tylko wizualnie poprawią ją, ale też bezpośrednio przyczynią się do lepszych osiągów i lepszego czucia ulicy. Dla zapewnianie najwyższej jakości przyspieszenia posłuży nowa 230 konna jednostka. Prędkość samochodu ograniczona została elektrycznie do 250km/h. Przyspieszenie RSki pozwala na osiągnięcie pierwszej 100 km/h w zaledwie 6.7 sekund.

Fot. Skoda

Kolejnym modelem, który przyciągnie wzrok odwiedzających będzie na pewno Fabia w odsłonie Monte Carlo. Mimo braku mocniejszej jednostki stylistyka sportowa i tak sprawia, że samochód prezentuje jak by miał lepsze osiągi. Do tego 16 lub 17 calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym dodatkowo podkreślają możliwości niedużego miejskiego samochodu. Więc do RSki ulicznej w wydaniu Fabii dużo nie będzie brakować.

Fot. Skoda

Podczas targów w Genewie zaprezentowany zostanie, także nowy pakiet z okazji 120 lecia czeskiej marki, która przypadnie w grudniu tego roku. Wersja Edition obejmie modele Fabia, Rapid, Octavia oraz Yeti. Klient otrzyma w tym wypadku bardziej obszerne wyposażenie z dużą korzyścią finansową. W skład wyposażenia wchodzą miedzy innymi elementy ze szczotkowanego aluminium, lusterka w kolorze nadwozia, dwukolorowe felgi, przyciemniane szyby w tylnej części samochodu jak też skórzna kierowca i dźwignia od zmiany biegów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-27 15:13:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-z-wiecej-niz-jedna-premiera-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt