Jaguar E-Type w nowym elektrycznym wydaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Jaguar E-Type w nowym elektrycznym wydaniu
Brytyjska marka premium słynie od produkowania ponadczasowych kultowych modeli. Jednym z nich to właśnie Jaguar E-Type. Ten model przeszedł elektryzującą metamorfozę i został użyty jako pojazd pokazowy podczas wystawy Tech Fest. Jaguar E-Type wyposażony został w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Tak też spod maski usunięty został silnik spalinowy z rodziny XK, w zamian brytyjski klasyk utrzymał układ napędowy elektryczny o mocy 300 KM. Wystarczająco dużo mocy aby rozpędzić ten Jaguar E-Type do 100km/h w zaledwie 5.5 sekundy. Zaś zasięg modelu wynosi pokaźnie 270 KM na jednym doładowaniu. Zabieg ten można by było powtórzyć w niemalże każdym innym kultowym modelu Jaguara. Standardowa jednostka z rodziny XK V6 produkowana była w latach od 1949 do 1992 i znalazła się w najważniejszych modelach producenta. Oprócz nowej jednostki auto otrzymało także dostęp do rozwiązań multimedialnych oraz LEDowych świateł w ramach oszczędności energii w bateriach.


Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-04 13:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jaguar-E-Type-w-nowym-elektrycznym-wydaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt