Nowy SUV Hondy otrzymał swój cennik na Polskę

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy SUV Hondy otrzymał swój cennik na Polskę
Nowy model japońskiego producenta budzi bardzo pozytywne emocje. Nowa linia samochodu prezentuje sobą siłę oraz elegancję. Wnętrze Hondy HR-V, także dopracowana została w każdym najmniejszym szczególe. Trudno znaleźć w tym modelu coś co mogło by wizualnie przekreślić jego sukces rynkowy. Teraz Honda Polska podała cennik dla swojego najnowszego samochodu. Bogato wyposażona wersja podstawowa, będzie zaczynać się od 77 tyś zł.


Fot. Honda

Model podzielony został na trzy wersje wyposażeniowe - Comfort, Elegance oraz Executive. Najtańsza wersja wyposażona w nowy silnik benzynowy o pojemności 1.5l i-VTEC i mocy 130KM, zaczynać będzie się od 77 tyś zł. Kolejna wersja wyposażeniowa z tą samą jednostką kosztować będzie 84 tyś zł. Za wersję Executive zapłacić będzie trzeba już 96 500 zł. Samochód dostępny będzie także z silnikiem wysokoprężnym 1.6l i-DTEC o mocy 120KM. Dopłata do tej jednostki wynosić będzie 9 tyś zł. Honda HR-V na wyposażeniu będzie miała także automatyczną skrzynię CVT, dostępną wyłącznie od wersji Elegance i w silniku benzynowym. Tutaj dopłata wynosić będzie 5 tyś zł.

Fot. Honda

Honda HR-V to kolejny model, który dostępny będzie z nowym zaawansowanym systemem bezpieczeństwa. Silne zainteresowanie klientów tą tematyką w nowych samochodach przyczyniło się do tego, że Honda HR-V już od wersji podstawowej dostępna będzie z automatycznym systemem hamowania. Kolejne rozwiązania dostępne będą od wersji Elegance, a w skład nich wchodzą rozpoznawanie znaków drogowych, ostrzeganie przed kolizją, inteligentny ogranicznik jak też system automatycznych świateł drogowych.

Fot. Honda

Nowy system multimedialny dostępny będzie od wersji Elegance. Honda Connect zawiera w sobie wiele rozwiązań, które ułatwiają obsługę samochodu w codziennych warunkach. Nowy system multimedialny Hondy działa w oparciu o system operacyjny Android. System wyposażony został w dedykowane aplikacje oraz możliwość instalacji kolejnych poprzez Honda App Store. Dodatkowo w wersji Executive dostępna będzie wbudowana nawigacja z mapami Garmin, to rozwiązanie jest opcjonalne za dopłatą w wersji Elegance.

Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-14 22:11:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-SUV-Hondy-otrzymal-swoj-cennik-na-Polske

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt