Tytuł Przełom 2012 dla Goodyear - za Technologię AMT

Rozmiar tesktu A A A
-
Tytuł Przełom 2012 dla Goodyear - za Technologię AMT
Nie jest żadną nowością, że aby samochód spalał odpowiednią ilość paliwa oraz aby droga hamowania była minimalna, ciśnienie w oponach musi być optymalne. Problem polega na tym, że mało kto ma czas, aby przed każdą jazdą i w zależności od warunków atmosferycznych regulować ciśnienie w oponach. Goodyear rozwiązanie tego problemu.


Technologia AMT pozwala na automatyczne utrzymanie optymalnego ciśnienia w oponach, tak, aby spełniało wymogi producenta. Za AMT ( z ang. Air Maintance Technology – Technologia Utrzymania Powietrza ), kryją się skomplikowane rozwiązania. Mówiąc w uproszczeniu, system korzysta ruchu opony. Dzięki temu, w zależności od warunków, opona może sama się napełnić, lub otworzyć wentyl, aby zmniejszyć ciśnienie.

Cały mechanizm pozwala zaoszczędzić na średnim spalaniu w granicach 2,5 do 3,3%, w porównaniu do opon tradycyjnych. Ponadto odpowiednie ciśnienie w oponach także zwiększa ich żywotność, więc w okresie użytkowania kompletu z tą technologią, ich wartość może się nawet zwrócić.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-11 20:38:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Tytul-"Przelom-2012"-dla-Goodyear-za-Technologie-AMT

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt