Audi SQ5 TDI exclusive concept - limitowa wersja

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi SQ5 TDI exclusive concept - limitowa wersja
Premiera tego modelu odbędzie się na targach w Paryżu. Potem zostanie wyprodukowanych tylko 50 szt, w cenie 92 tyś euro. Samochód pojawi się na rynku równolegle ze standardowym modelem SQ5 TDI, dostępnym od 58,5 tyś euro, na początku roku 2013.


SQ5 TDI będzie nowym topowym modelem w serii Q5, a zarazem stanie się pierwszym modelem tego producenta w serii S z silnikiem diesla. Pod maską SUVa znajdzie się silnik wysokoprężny V6 BiTurbo, o pojemności 3 litrów i mocy 313KM.

Nowy, limitowany model spod znaku Audi, będzie pokryty przygotowanym specjalnie dla niego lakierem niebieskim. Tak, jak to bywa tradycyjnie w linii S Audi, lusterka będą utrzymane w optyce aluminiowej. W tym SUVie znajdą się także światła dzienne, wykonane w technologi LED i reflektory Xenon plus.

Wnętrze Audi SQ5 TDI exclusive concept wyróżnia się poprzez panujące tam kontrasty. Wykonane w czarnej skórze siedzenia, podłokietnik i sportowa kierownica, zszyte zostały śnieżnobiałą nicią.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-15 12:56:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-SQ5-TDI-exclusive-concept-limitowa-wersja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt