Ruszyła sprzedaż urodzinowego Nissan GT-R

Rozmiar tesktu A A A
-
Ruszyła sprzedaż urodzinowego Nissan GT-R
Można już zamawiać urodzinową wersję modeli Nissan GT-R. Auto po raz pierwszy zobaczyć można było podczas tegorocznych targów samochodowych w Nowy Jorku. Cena za limitowanego w Europie do 50 sztuk modelu to 590 000 zł. Pod maską urodzinowego Nissan GT-R 50th Anniversary umieszczona został 3.8 litrowa jednostka V6 o mocy 565 KM. Auto wyposażone zostało w dwusprzęgłową sześciobiegową przekładnię z trybem R. Pozwala ona na użytkowanie samochodu zarówno na drogach publicznych jak też na torach wyścigowych.


Fot. Nissan

Urodzinowa wersja modelu Nissan GT-R oferowana jest wyłącznie w kolorze niebieskim New Blue z biały wyścigowym pasem. Obręcze kół otrzymały elementy niebieskiego odcienia oraz oznaczone zostały emblematem 50th Anniversay. To samo oznaczenie pojawia się także na tyle samochodu. Wewnątrz samochodu dominuje szary odcień. Wyróżniające elementy to kierownica, dźwignia od skrzyni biegów, wytłoczenia na fotelach, podsufitka z Alcantary.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-07 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ruszyla-sprzedaz-urodzinowego-Nissan-GT-R

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt