Alpine A110 z kolejną nagrodą

Rozmiar tesktu A A A
-
Alpine A110 z kolejną nagrodą
Francuski samochód Alpine A110 zebrał kolejną ważną nagrodę. Sportowe dwuosobowe Coupe może do swojej listy nagród dodać wyróżnienie brytyjskiego magazynu Autocar w konkursie Autocar Awards 2018. Samochód otrzymał najwyższą nagrodę Five-Star Car. Testy drogowe magazynu Autocar istnieją już od ponad 80 lat, a najwyższe wyróżnienia rozdawane są bardzo rzadko. W tym roku nagrodę tą zdobyły tylko dwa samochody francuskie Alpine A110 oraz Rolls Royce Phantom.

Eksperci z Autocar chwalili lekkość modelu A110, jego prostotę, kompaktową budowę, zwrotność i przyjemność z jazdy. Jednocześnie podkreślili, że A110 jest „naprawdę wyjątkowy”.
Mark Tisshaw, wydawca magazynu Autocar, powiedział: „W tym roku obchodzimy 80-lecie testów drogowych stworzonych przez Autocar. Nasz model analityczny jest wzorem pod względem dokładności i precyzji. Pięć gwiazdek to rzadkość, przyznawana tylko naprawdę wyjątkowemu modelowi, ale w odniesieniu do Alpine A110 wszyscy nasi testerzy byli zgodni”.
„Model A110, kompaktowy i lekki, wnosi powiew świeżości dzięki prostej i sprawdzonej formule, która oferuje natychmiastową przyjemność z jazdy. To nowy samochód sportowy, który wyróżnia się w tym dziesięcioleciu”.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-22 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alpine-A110-z-kolejna-nagroda

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt