Król rynku sportowych samochodów to Ford Mustang

Rozmiar tesktu A A A
-
Król rynku sportowych samochodów to Ford Mustang
Amerykański samochód Ford Mustang był w 2016 roku najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym na całym świecie. W samej Europie pojazd ten zakupiony został 15 335 razy. Patrząc globalnie jest to zaledwie 10% całej sprzedaży, który wyniosła ponad 150 000 aut. W Europie największą popularnością samochód cieszył się na rynkach francuskim, szwedzkim, polskim ( 506 egzemplarzy ) , czeskim, rumuńskim, fińskim, greckim oraz na Węgrzech. W tym roku nie wygląda gorzej już w ciągu pierwszy trzech miesięcy do klientów trafiło ponad 3 600 aut z koniem w logo. Ford Mustang trafił do Europy zaledwie dwa lata temu i był to bardzo dobry krok poczyniony przez forda aby samochód znalazł się w cennikach na Europejskim rynku. Ford Mustang w Europie oferowany jest w dwóch wersjach silnikowych albo tradycyjną sportową benzynową V8 o mocy 421 KM lub 2.3l EcoBoost o mocy 371 KM. Do tego dochodzi jeszcze wybór pomiędzy manualną lub też automatyczną przekładnią.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-04 12:06:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Na-rynku-sportowych-samochodow-liczy-sie-Ford-Mustang

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt