Ciężki rajd Meksyku dla Sebastiana Ogier

Rozmiar tesktu A A A
-
Ciężki rajd Meksyku dla Sebastiana Ogier
Rajd Meksyku dla kierowcy z Francji. Sebastian Ogier w swoim Ford Fiesta wywalczył swoją drugą wygraną w tym sezonie. Była to już czwarta wygrana tego kierowcy na tym trudnym i ciepłym terenie. Drugim na mecie, z gorszy czasem o ponad minutę był kierowca Dani Sardo w Hyundai i20 WRC. Ostatnie miejsce na podium zajął Kris Meeke w Citroen C3 WRC. Mimo dobrej postawy Sebastiana Ogier pozostali kierowcy M-Sport ( 72 punkty ) nie spisali się nadzwyczajnie co nie pozwoliło na odbicie pierwszego miejsca w klasyfikacji konstruktorów z rąk Hyundai ( 84 punktów ). Za to Citroen ( 71 punktów ) zepchnął Toyotę ( 67 punktów ) na czwarte miejsce. W przypadku kierowców Sebastian Ogier odbił pierwsze miejsce i prowadzi z 56 punktami. Za nim znajduje się Thierry Neuville ze stratą 52 punktów. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Andreas Mikkelsen, który ma zaledwie 35 punktów.


Fot. WRC

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-12 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ciezki-rajd-Meksyku-dla-Sebastiana-Ogier

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt