Nowa Astra już na start wersją na tor wyścigowy

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Astra już na start wersją na tor wyścigowy
Najnowsza odsłona Opla Astry swoją premierę będzie miał podczas międzynarodowych targów IAA we Frankfurcie. Do otwarcia bram pozostało niespełna dwa miesiące, 15-27 września. Wtedy też obok ulicznej nowej Astry zobaczymy jej wersję przeznaczoną na tor wyścigowy. Samochód ten budowany jest zgodnie z regulaminem wyścigów krajowych ( Niemieckich ) oraz z serią TCR, w które rywalizują zespoły prywatne. TCR to nowa seria wyścigowa, która swoją premierę miała w tym roku. Nowa seria opiera się na trzech płaszczyznach rywalizacji. Mistrzostwa krajowe, kontynentalne oraz globalne.


Fot. Opel

Oprócz kilku szkiców jak samochód będzie się prezentować, Opel udostępnił także kilka informacji na temat jednostki napędowej. Nowy silnik pozwoli temu samochodu na bicie i ustawiania nowych rekordów. Pod maską torowej Astry znajdzie się turbodoładowana jednostka o mocy 330 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy przy tym będzie wynosić 410 Nm. Więcej szczegółów dotyczące sportowego modelu Opla Astry poznamy jednak dopiero w późniejszym okresie tuż przed jego premierą na IAA.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-03 22:09:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Astra-juz-na-start-wersja-na-tor-wyscigowy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt