Z okazji 10-lecia zoom-zoom, specjalna wersja 3 MPS

Rozmiar tesktu A A A
-
Z okazji 10-lecia zoom-zoom, specjalna wersja 3 MPS
To już przeszło 10 lat, od kiedy Mazda promowała swoje samochody sloganem zoom-zoom, który to miał określać emocje płynące z prowadzenia samochodów. Z okazji tej okrągłej rocznicy producent przygotował specjalną wersję swojego modelu 3 MPS – Mazda Perfomance Series. Trzeba się jednak spieszyć, gdyż dostępnych będzie tylko 10 takich modeli.


Wersja limitiowana wyróznia się wzbogaconym wyposażeniem, jak też dodatkowymi elementami ozdabiajacymi nadwozie tej najbardziej sportowej "trójki". Pod maską znajdzie się oczywiście silnik 2.3l o pokaźnej mocy 260KM - z 6-biegową manualną skrzynią, co z powodu kompaktowych wymiarów samochodu, robi z niego niezły bolid na ulice miejskie.

Mazda 3 MPS dostępna będzie tylko w dwóch lakierach - białym lub czerwonym. Elementem wyróżniającym lusterka + spojler polakierowane na czarno. Kolejnym elementem charakterystycznym są 18” felgi aluminiowe w ciemnym kolorze. Uroku dodaje ponadto boczny zderzak nawiązujący stylem do felg, lusterek i spoilera.

Wersja limitowana będzie bogato wyposażona już w standardzie, gdzie znajdziemy między innymi wysokiej jakości Audio firmy BOSE ze zmieniarką na 6 płyt. Aby nie odrywać rąk od kierownicy, samochód wyposażony jest w system bluetooth, do którego swobodnie można podłaczyć telefon. Pod kątem komfortu znajdziemy tu półskórzaną tapicerkę, tempomat lub też bezkluczykowy dostęp do pojazdu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-19 10:20:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Z-okazji-10-lecia-zoom-zoom--specjalna-wersja-3-MPS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochďód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatnoďż˝ci|Kontakt
aaaa