Limitowana seria Skoda Fabia Black Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana seria Skoda Fabia Black Edition
Na rynku debiutuje nowa limitowana seria drugiego co do popularności modelu na naszym rynku, Skoda Fabia. Samochód w wersji Black Edition oferować będzie bardzo wysoki poziom wyposażenia, a cena samochodu rozpoczyna się od 63 030 zł. Limitowana seria miejskiego, czeskiego samochodu oferowana będzie wyłącznie w nadwoziu hatchback oraz z silnikiem 1.2 TSI o mocy 110 KM. W standardzie auto wyposażone jest w przekładnię manualną, która za dopłatą 5 000 zł można wymienić na automatyczną DSG. Jak sama nazwa wskazuje przewodnim kolorem na zewnątrz i wewnątrz to czarny. Na wyposażeniu auta znajdują się takie elementy takie jak Easy Light Box, wyświetlacz Maxi Dot, klimatyzacja Climatronic jak też czujniki parkowania oraz radio w wersji Bolero. Pula Skoda Fabia Black Edition jest ograniczona, także nie warto czekać.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-31 17:45:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-seria-Skoda-Fabia-Black-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt