Infiniti nie zwalnia tempa na naszym rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Infiniti nie zwalnia tempa na naszym rynku
Japońska marka premium Infiniti może pochwalić się już szóstym salonem na terenie Polski. Jest to kolejny obiekt tej marki prowadzony przez dealera IP. Dzięki temu spółka zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem liczby salonów Infiniti oraz znajduje się w światowej czołówce sieci dealerskich marki.


Szósty salon został wybudowany w Gdańsku, w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta, przy ul. Szczęśliwej. Obiekt powstał zgodnie z najnowszymi globalnymi standardami producenta, zarówno pod względem stylistyki, jak i komfortu obsługi klientów. Dzięki nowej lokalizacji blisko 90% mieszkańców Polski ma salon marki Infiniti w promieniu 150 km. Oznacza to również łatwiejszy dostęp do autoryzowanego serwisu oraz usług związanych z eksploatacją samochodów tej marki.

Na tym jednak prawdopodobnie nie zakończy się ekspansja spółki IP. Zapytany o dalsze plany Grzegorz Szczypior, prezes IP, powiedział: „Analizujemy geografię sprzedaży”.

Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-16 17:01:56
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Infiniti-nie-zwalnia-tempa-na-naszym-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2026 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt