Infiniti nie zwalnia tempa na naszym rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Infiniti nie zwalnia tempa na naszym rynku
Japońska marka premium Infiniti może pochwalić się już 6 salonem na terenie Polski. Jest to kolejny salon tej marki prowadzona przez dealera IP. Co daje tej spółce pierwsze miejsce pod względem ilości punktów sprzedaży w Europie oraz zapewnia wysokie miejsce w globalnym zestawieniu. Szósta lokalizacja wybudowana została w Gdańsku w okolicy Obwodnicy Trójmiasta przy ul Szczęśliwej. Punkt sprzedaży postawiony został zgodnie z najnowszymi globalnymi wymogami producenta pod względem stylistycznym oraz komfortu. Dzięki nowej lokalizacji prawie 90% mieszkańców Polski ma salon japońskiej marki premium Infiniti w zakresie 150 km. Co za tym idzie także serwisu oraz usług związanych z posiadaniem samochodu tej marki. Na tym jednak chyba nie zakończy się ekspansja spółki IP. Zapytany Grzegorz Szczypior prezes IP na ten temat powiedział - „Analizujemy geografię sprzedaży”.


Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-16 17:01:56
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Infiniti-nie-zwalnia-tempa-na-naszym-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt