Porsche przedstawia Macan w odmianie GTS

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche przedstawia Macan w odmianie GTS
Macan GTS miejscu SUV ma być odmianą, która wyróżniać będzie się w swoim segmencie. Nie dotyczy to tylko wyłącznie pod względem aspektów wizualnych, ale także tych jezdnych. Wersja ta pozycjonowana jest przez niemieckiego producenta samochodów sportowych pomiędzy wariantem S a Turbo. Pod maską znalazła się przepracowana V6 wykorzystywana dotychczas w tym modelu z S na końcu , która wraz z poprawionym systemem zawieszenia ma zapewnić niezapomniane chwilę podczas jazdy.


Fot. Porsche

Macan GTS, jak same określenie wskazuje ma być samochodem sportowym. Dlatego też pojazd ten potrzebuje odpowiednich modyfikacje wizualnych, które podkreślą dynamikę oraz dodatkowo odróżnią pojazd od swoich pozostałych wersji. Aby to uzyskać wariant GTS charakteryzuje się czarnymi akcentami w nadwoziu. Dotyczy to zarówno atrapy chłodnicy, ale także bocznego paska ochronnego w dolnej części drzwi. Kolorystycznie dopasowane zostały także czarne matowe sportowe 20" felgi. W standardzie wersji GTS znajdzie się także pakiet Sport Design. Wszystkie elementy, które wyróżniają ten pakiet także utrzymane zostały w czarnym odcieniu.

Fot. Porsche

Pod maską sportowego niemieckiego SUV znalazła się turbodoładowana 3 litrowa jednostka w układzie V6. Silnik generuje moc 360 KM oraz maksymalny moment obrotowy 500 Nm. Siła przekazywana jest na wszystkie cztery koła. Te właściwości są wystarczające aby wykatapultować 4,7 metrowego SUVa do 100 km/h w zaledwie 5.2 sekundach. Mimo dużej mocy średnie spalanie samochodu ma się trzymać w granicy 9.2l. Maksymalna prędkość, jaką jest w stanie samochód osiągnąć z tym silnikiem to 252 km/h.

Fot. Porsche

Samochód oprócz sportowych walorów prezentuje sobą wysoki poziom komfortu oraz bogate wyposażenie. Poszerzona została także oferta wyposażenie opcjonalnego. W wersji GTS, model Macan dostępny będzie z LEDowymi reflektorami LED Porsche Dynamic Light Plus, które mają zapewnić najlepszą widoczność we wszystkich warunkach świetlnych oraz atmosferycznych. Na pokładzie samochodu nie zabraknie oczywiście takich elementów jak system multimedialny PCM w swojej najnowszej odsłonie. Zapewniając dostęp do multimedialnego świata w każdym miejscu i o każdej porze.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-02 21:10:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-przedstawia-Macan-w-odmianie-GTS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt