Skoda z nową flagową wersją Skoda Kodiaq

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda z nową flagową wersją Skoda Kodiaq
Największy SUV czeskiego producenta Skoda, doczekał się nowej flagowej wersji o nazwie Business. Auto w tej opcji może pochwalić się jeszcze bogatszym podstawowym wyposażeniem przy bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Nowa wersja samochodu bazuje na modelu w wersji Ambition. Dodatkowo na pokładzie samochodu znajdują się takie elementy jak przednie czujniki parkowania, system KESSY FULL, system SmartLink+, reflektory FULL LED czy też przyciemniane tylne szyby. Dodatkowo w Skoda Kodiaq Business dostępny będzie z pakiet Fresh. Dzięki niemu za atrakcyjną dopłatą, auto wzbogacone zostanie o system nawigacji AMUDSEN, komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem MAXI DOT, kamerę cofania, tylne oświetlenie LED, podgrzewane fotele, trójsferową klimatyzację oraz alarm z funkcją SAFE. Nowa flagowa wersja modelu czeskiego producenta, oferowany będzie z jedną z siedmiu jednostek. Oferta obejmuje wszystkie 1.5 l 2.0 litrowe silniki, które dysponują mocą od 150 do 190 KM. Podstawowa wersja przełożenia siły jednostki na ulice dysponować będzie przełożeniem na przednią oś. Za dopłatą można otrzymać napęd na wszystkie cztery koła. W ofercie skrzyni biegów nie zabraknie opcjonalnej 7 biegową automatycznej przekładni DSG.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-01-17 13:46:43
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-z-nowa-flagowa-wersja-Skoda-Kodiaq

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt