Flagowy Mercedes-Maybach Pullman w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Flagowy Mercedes-Maybach Pullman w nowej odsłonie
Czas leci nieubłaganie także dla samochodów pokroju Maybach. Mercedes-Maybach Pullman bo o nim mowa otrzymał w swojej odświeżonej wersji nową odmłodzoną twarz, którą zobaczyć można było już w 2016 roku w ramach koncepcyjnego modelu Mercedes-Maybach 6. Kolejna w ofercie flagowego Mercedes Maybach to lakiery, a dokładniej zaprezentowane w nowej S-Klasie dwutonowe lakiery. Fotele w tylnej części pojazdy za szybą oddzielającą przedni oraz tylni sektor samochodu skierowane są do siebie twarzą.


Fot. Maybach

Wnętrze Mercedesa-Maybach Pullman otrzyma nowe kolory ekskluzywnych materiałów wykończenia. Auto wyposażone zostało ponadto w dwa systemy audi, które działają od siebie niezależnie. Pasażerowie w tylnej części samochodu dostępną będą mieli kamerę, dzięki której mogą widzieć to co kierowca przed samochodem. Pod maską liczącego 6,5m luksusowego krążownika znajduje się silnik sześciolitrowy V12 Biturbo o mocy 630 KM oraz o maksymalnym momencie obrotowym 1 000 Nm. Ten parametry wystarczą aby rozpędzić kolosa na kołach do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy. Cena auto zaczynać będzie się w granicy pół miliona Euro.

Fot. Maybach

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-27 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Flagowy-Mercedes-Maybach-Pullman-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt