Więcej mocy dla sportowego Vana Ford Transit Custom Sport

Rozmiar tesktu A A A
-
Więcej mocy dla sportowego Vana Ford Transit Custom Sport
Ford Transit Custom Sport otrzyma więcej mocy. Van amerykańskiego producenta Ford wyposażony będzie w 185 konną jednostkę EcoBlue o pojemności 2.0l. Maksymalny moment obrotowy silnika to 415 Nm. Układ napędowy zyskał dzięki temu aż o 9% więcej mocy. Odświeżona oferta modelu zadebiutuje w salonach w połowie 2019 roku. Sportowe vany amerykańskiego producenta Ford wyróżniają się pośród innych aut unikatowym wyglądem. Nadwozie dysonuje sporą częścią sportowych akcesoriów w tym spoiler, 17 lub 18 calowe sportowe obręcze kół ze stopów lekkich czy też dwa pasy na pokrywie silnika, przednim zderzaku i tylnych drzwiach. Fotele w sportowym Ford Transit Custom Sport pokryte są skórą, dotyczy to nie tylko przednich foteli, ale także drugiego i trzeciego rzędu. Na pokładzie auta nie zabraknie także najnowszej wersji systemu multimedialnego SYNC3 w obsługą w języku polskim.


[id_zdjecie2]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-10 16:04:51
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wiecej-mocy-dla-sportowego-Vana-Ford-Transit-Custom-Sport

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt