Miejski SUV Hyundai Kona wyceniony

Rozmiar tesktu A A A
-
Miejski SUV Hyundai Kona wyceniony
Hyundai Kona najnowszy miejski SUV koreańskiego producenta będzie na naszym rynku kosztował od 73 990 zł. Podstawowa wersja modelu Premiere Comfort oferowana będzie wraz ze 120 konnym turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1.0l. Kolejna wersja, która zaczyna się od 79 990 zł nazywać będzie się Premiere Style i będzie jak na razie najwyższą w tym modelu. Oprócz podstawowej 120 konnej jednostki, samochód oferowany będzie jeszcze z benzynowym turbodoładowanym 1.6l silnikiem o mocy 177 KM. Jednostka ponadto będzie posiadać napęd na wszystkie cztery koła oraz automatyczna przekładnia 7DCT. Za tą wersją przedstawiciela segmenty B-SUV będzie trzeba zapłacić już 96 990 zł. Auto z tą jednostką napędową oferowany będzie tylko i wyłącznie w drugiej wersji wyposażeniowej Premiere Style.


Fot. Hyundai

Hyundai Kona to pierwszy modele koreańskiego producenta, który oprócz 9 kolorów nadwozia do wyboru ma jeszcze 3 odcienie koloru dachu – tak jak kolor nadwozia, czarny oraz ciemnoszary. Już podstawowa wersja Premiere Style posiada bardzo bogate wyposażenie. Oprócz automatycznej klimatyzacji na pokładzie samochodu znajduje się 7 calowy dotykowy ekran wraz z kamerą cofania. Do tego dochodzą jeszcze czujniki parkowania jak też skórzana kierownica oraz 16 calowe aluminiowe felgi. Wyżej pozycjonowana wersja Premiere Style oferuje do tego 8 calowy dotykowy ekran wraz z kamerą cofania, podgrzewane siedzenia oraz kierownicę, bez kluczykowy dostęp do samochodu, 17 calowe felgi system audio premium marki Krell oraz wiele innych.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-25 19:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Miejski-SUV-Hyundai-Kona-wyceniony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt