Fiat Chrysler łączy siły w walce o autonomiczny samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Chrysler łączy siły w walce o autonomiczny samochód
Włosko amerykańska spółka Fiat Chrysler Automobiles (FCA) łączy siły z takimi firmami jak Mobileye, Intel oraz grupa BMW w pracy nad wiodącym systemem autonomicznych OEM dla samochodów. FCA dzięki temu zyskuje dostęp do najnowszych technologi w zakresie samodzielnie poruszających się pojazdów. System zapoczątkowany przez Mobileye to jedna z wielu platform, które mają na celu współpracy z producentami samochodów w celu stworzenia w pełni działającego systemu do jazdy autonomicznej. Tworzone rozwiązanie przez tą grupę roboczą ma być udostępniona także innym marką, z możliwością modyfikacji pod kątem każdego producenta. System ma działa na 3, a nawet 4/5 poziomie jazdy autonomicznej. Co oznacza że finalny produkt będzie umożliwiał poruszanie się samochodu w każdej sytuacji samodzielnie. Finalny produkt dostępny ma być już w 2021 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-15 08:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Chrysler-laczy-sily-w-walce-o-autonomiczny-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt