Globalna ekspansja Infiniti nie omija także Polski

Rozmiar tesktu A A A
-
Globalna ekspansja Infiniti nie omija także Polski
Infiniti od lat zalicza tylko plusowe wyniki sprzedażowe. W Polsce japońska marka dostępna jest dopiero od kilku lat. Infiniti zdołał się jednak już zadomowić na dobre na nszym rynku. Mimo nie wielkiej sprzedaży, zaledwie kilku sztuk miesięcznie. Polska zalicza się do najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków dla tej marki. To właśnie w naszym kraju zamówione zostały jako pierwsze nowe Coupe Infiniti Q60 oraz crossover Infiniti QX30 w najwyższej wersji, zanim samochody trafiły jeszcze do sprzedaży. Dotychczas japońska marka posiadała w Polsce wyłącznie dwa salony. Od 14 kwietnia jest ich już trzy. Nowa filia ulokowana została w Krakowie.


Fot. Infiniti

Nowy salon Infiniti tak jak samochody tej marki wyróżniają się od tych konkurencji. Segment premium czuć nie tylko w samochodach, ale już po przejściu przez próg drzwi salonów. Krakowska filia japońskiego producenta otwierana była w towarzystwie prezesa spółki Infiniti François Goupil de Bouillé
, odpowiedzialnego za obszar EMEA ( Europa, środkowy wschód oraz afryka ). Wystrój wnętrza nowego salonu wykonany został w dyskretnej elegancji, pozwalająca poczuć się bardzo komfortowo, jednak pozostawiając pełną uwagę samochodom marki. Ekspansja marki nie kończy się jednak wyłącznie na tym jednym salonie w Krakowie. Już w sierpniu otwarty zostanie kolejny salon w Poznaniu. Na jesieni dołączy jeszcze Wrocław, a na przełomie roku Gdańsk. Wraz z większą ilością salonów, wzrosnąć ma także sprzedaż samochodów na terenie Polski.

Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-15 23:48:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Globalna-ekspansja-Infiniti-nie-omija-takze-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt