Hyundai gotowy na walkę z Volkswagen

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai gotowy na walkę z Volkswagen
WRC przez ostatnie lata zdominowana została przez niemieckiego Volkswagena. Hyundai zaprezentował nowy samochód, który ma na celu zmienić ten fakt. Sezon 2015 stał dla koreańskiej firmy mocno pod kątem testów oraz badań rozwojowych. Nowe sportowe WRC i20 przygotowane na sezon 2016 ma być nie tylko szybsze, ale mieć zdecydowanie lepsze właściwości jezdne. Ma także rozbudować liczbę wygranych odcinków. Za sterami nowych i20 zasiądzie trzech kierowców, Danio Sordo, Hayden Paddon oraz Thierry Neuville. Kierowcy ci wezmą udział w całym sezonie od pierwszego wyścigu w Monte Carlo aż do zamykającego w Australii. Z dodatkowego czwartego i20 na wybranych trasach będzie korzystać kierowca testowy Kevin Abbring.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-12-11 08:05:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-gotowy-na-walke-z-Volkswagen

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt