Klasyczne modele Porsche z nowym zabezpieczeniem

Rozmiar tesktu A A A
-
Klasyczne modele Porsche z nowym zabezpieczeniem
Porsche przygotowało dla właścicieli klasycznych modeli samochodów tej marki specjalny dodatek. Pojazdy te będą mogły zostać wyposażone w najnowsze rozwiązania w zakresie anty kradzieży. Modele Porsche z tamtego okresu posiadają często bardzo prymitywne rozwiązania w tym zakresie. Są to pojazdy, które mimo swojego wieku nie straciły na wartości, a wręcz często powiększyły go. Aby zapewnić tym pojazdom lepsze bezpieczeństwo Porsche zaprezentowało system Porsche Classic Vehicle Tracking System. Rozwiązanie składa się z czujników umiejscowionych w ukrytych miejscach w samochodzie. Czujniki te komunikują się na bieżąco z siecią bezpieczeństwa. Dzięki czemu łatwo i szybko jest zlokalizować ukradziony samochód. Nowy system rusza już wiosną 2018 roku. Docelowo z rozwiązania tego korzystać mają wszystkie samochody niemieckiego producenta od Porsche 356 do Porsche Carrera GT. Doposażyć swój samochód w nowy system antykradzieżowy można za pośrednictwem Porsche Classic lub w Porsche Centrum.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-20 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Klasyczne-modele-Porsche-z-nowym-zabezpieczeniem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt