Marka DS z własną siecią salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Marka DS z własną siecią salonów
Odrodzenie marki DS nastąpiło w 2014 roku. Od tego czasu zarówno modele jak też infrastruktura była współdzielona z marką Citroen. To ma się zmienić przede wszystkim w drugim punkcie. W Polsce powstać ma w sumie na początku 8 salonów tej francuskiej marki premium. Pierwsze trzy otwarte zostaną w przeciągu 8 miesięcy w Krakowie, Katowicach oraz Łodzi. Następne lokalizacje w których znajdzie się oddzielny salon marki DS to Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław oraz Szczecin. Większość z nich otwarta zostanie idealnie na czas premiery rynkowej najnowszego i największego SUVa DS 7 Crossback. Nowo powstałe obiekty wyróżniać będzie nie tylko odmienny styl zgodnie z hasłem marki Spirit of Avant-garde ( duch awangardy ).


Fot. DS

Do tego dochodzi jeszcze podział na dwa typy DS Store oraz DS Salon. Pierwszy z nich będzie posiadał powierzchnie nie mniejszą niż 250 m kwadratowych. Drugi przewidziany dla mniejszych punktów sprzedaży będzie musiał dysponować powierzchnią nie mniejszą niż 125 m kwadratowych. Oba punkty będą musiały posiadać tą samą stylistykę, jak też miejsce parkingowe dla klientów, recepcje jak też dedykowanym obszarem obsługi sprzedażowej. Nie zabraknie także najnowszych technologi. Każdy z tych obiektów będzie musiał posiadać zestaw okularów 3D. Dzięki której będzie można zobaczyć każdy element nowego samochodu, od koloru aż po najmniejsze elementy wyposażenia.

Fot. DS

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-30 06:38:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Marka-DS-z-wlasna-siecia-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt